IN-ECO - Air and Vacuum Components - IN-ECOAir and Vacuum Componentswww.in-eco.eu

КОМПАНІЯ IN-ECO

IN-ECO - торгово-дистрибуційна компанія, що пропонує поставки компонентів або частин технології для станцій очищення стічних вод, курортних  центрів, включаючи  обслуговування і консультування для наших клієнтів у регіоні Центральної та Східної Європи.

Компанія ІN-ECO була заснована в 1996 році, це дистрибуційна компанія, що пропонує продукцію під своєю маркою або  представляє інтереси світових виробників на території Словаччини або в Центральній та Східній Європі. На нашу продукцію ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр продуктів, які в основному використовуються у водному господарстві.

Компанія ІN-ECO є ексклюзивним представником компаній Alіta Іndustrіes, Іnc. (для Центральної, Східної Європи та Скандинавських країн) і  La Tecnіca-fluіdі (для Словаччини та Чехії). З 2006 року, наша компанія пропонує мембранні повітродувки і  повітродувки з бічним каналом власної марки "ІN-ECO Aіr pump" та "ІN-ECO Rіng blower" серії  ІNW. Продукція під нашою маркою, що відрізняється високою якістю і надійністю, знайшла  багатьох задоволених замовників на словацькому та європейському ринку.